Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ünlü oyuncu Mark Ruffalo, beyninde tümör olduğunu rüyasonda görmüş! Eşinin doğumunu beklemiş...

hizmetli

Administrator
Yönetici
65b0cae8f1376821197fde3f.jpg

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
'Yenilmezler', 'Spotlight' ve 'İki Kadın, Bir Erkek' gibi yapımlarda yer alan başarılı oyuncu Mark Ruffalo, 2000'de dünyaevine girdiği eşi Sunrise Coigney'e, ilk çocukları Keen'i dünyaya getirdikten sadece birkaç gün sonra kendisine beyin tümörü teşhisi konulduğunu söylediği anı anlattı.

'Smartless' adlı podcast programına katılan ünlü isim, beyninde tümör olduğunu 2001'de öğrendiğini, ancak eşi doğum yapana kadar bunu ondan saklamaya karar verdiğini paylaştı.

65b0c7bbf1376821197fde25.jpg

"ÖNCE ŞAKA YAPTIM SANDI, SONRA AĞLAMAYA BAŞLADI"

Hollywood yıldızı, bebeği doğduktan bir hafta sonra nörologla randevusu olduğunu ve yaşadığı sağlık sorununu Sunrise'a bu randevuya gitmeden sadece bir gece önce açıkladığını söyledi:

Alıntı Metni

65b0c877f1376821197fde28.jpg

"BEYNİMDE TÜMÖR OLDUĞUNU RÜYAMDA GÖRDÜM"

56 yaşındaki Ruffalo, beyninde tümör olduğu bir rüya gördükten sonra bu teşhisi aldığını da dile getirerek; "Daha önce gördüğüm hiçbir rüyaya benzemeyen çılgın bir rüya gördüm ve gece 3'te uyandım. Rüyamda beynimde bir tümör vardı ve bununla hemen başa çıkmam gerekiyordu" dedi. Kulak enfeksiyonu dışında herhangi bir semptom göstermeyen oyuncu, bu rüyanın ardından doktora gidip tomografi çektirdi.

65b0c888f1376821197fde2b.jpg

Sonuçları çıktıktan sonra yaşananları anlatan Mark, "Hemşire doktoru çağırdı, diğer odada konuştuklarını duyabiliyordum. Doktor içeri girdi, zombi gibi görünüyordu ve 'Sol kulağınızın arkasında golf topu büyüklüğünde bir kitle var ve bu kitlenin ne olduğunu bilmiyoruz. Biyopsi yapılana kadar bir şey söyleyemeyiz' dedi" şeklinde konuştu.

65b0c8b1f1376821197fde2d.jpg

"UYANDIĞIMDA YÜZÜMÜN BİR TARAFI FELÇ OLMUŞTU"

Tümörün iyi huylu olduğu ortaya çıktı, ancak aktör yine de kitleyi aldırmak için bir ameliyat geçirdi ve ameliyat sonunda ciddi komplikasyonlar yaşadı. "Uyandığımda bir kulağım tamamen sağırdı ve yüzümün sol tarafı felç olmuştu. Gözümü bile kapatamıyordum. Ağzımın sağ kenarından konuşuyordum" diyen Mark Ruffalo, şöyle devam etti:

Alıntı Metni

65b0c906f1376821197fde32.jpg

İKİ ÇOCUKLARI DAHA OLDU

Ruffalo ve Coigney'nin (51), daha sonra Bella (18) ve Odette (16) adlı iki kız çocuğu daha oldu.

'Cinsellik içeren sahnelerde paniğe kapıldım! Çok yaşlı olduğumu düşündüm'
Mark Ruffalo'dan 'Filistin' çağrısı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler