Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ünlü şarkıcı apar topar ameliyata alındı! Ece Seçkin'in bebeğini kaybettiği iddia edildi...

hizmetli

Administrator
Yönetici
66c1e7d2763f277308da373b.jpg

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin (32), bir seyahatte tanıştığı ve 2015 yılından beri aşk yaşadığı pilot Çağrı Terlemez ile 2021 Eylül'de nikah masasına oturmuştu.

Evliliklerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikiliden Terlemez, geçtiğimiz ay Seçkin'e iki adet at hediye etmişti.

milliyet.jpg

O İDDİA ŞAŞIRTTI

Şarkıcı, apar topar ameliyata alındı. Hayranlarını endişelendiren ünlü isim, sosyal medya hesabından ameliyatının iyi geçtiğine dair açıklamalarda bulundu. Geçirdiği operasyon sonrası konserlerini iptal eden Seçkin hakkında, şaşırtan bir iddia ortaya atıldı.

66c1e87f763f277308da3742.jpg

Ece Seçkin'den eşi Çağrı Terlemez'e çok konuşulacak hediye! Kesenin ağzını açtı

"ÜZÜLMENİZİ İSTEMEZDİM"

Ameliyatının başarılı geçtiğini belirten Ece Seçkin, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

66c1e907763f277308da3744.jpg

İkinci Sayfa'da yer alan habere göre; Ece Seçkin 2 aylık hamileydi. Söylentilere göre ünlü ismin annelik heyecanı yarım kaldı ve bebeğini kaybetti. Acil ameliyata alınan ünlü isim, konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadı.

66c1e99d763f277308da3747.jpg

'Senin tarafından sevilmenin bana kaç savaşta zırh olduğunu bilemezsin'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler