Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ünlü şarkıcı Bakü'de nikah masasına oturmuştu! 'Evlenmeden önce daha sık görüşüyorduk'

hizmetli

Administrator
Yönetici
65c4b231721699be74eaa8d1.jpg

Geçtiğimiz kasım ayında uzun süredir aşk yaşadığı Fatih İçmeli ile nikah masasına oturan şarkıcı Öykü Gürman, önceki gün Nişantaşı City's'de objektiflere takıldı. 'Ey Halimi Soranım' eserini çıkaran Gürman, ayaküstü gazetecilerle sohbet etti.

Ünlü isim, "Konserlerim devam ediyor. Okuduğum senaryolar var. Kendimden de bir şey katabileceğim rol olmasını istiyorum. Bir diziye girmek için yer almak istemiyorum. Ters köşe roller istiyorum. Şarkı söyleyebileceğim proje istiyorum" diye konuştu.

65c4ae76721699be74eaa8ad.jpg

"EVLİLİĞE ALIŞTIM"

Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de evlenen şarkıcı, "Evliliğe alıştım. Ama evlenmeden önce daha sık görüşüyorduk. O da yoğun çalışıyor. Koşturmaktan evde buluşuyoruz" dedi.

65c4b044721699be74eaa8b1.jpg

Gürman, "Neden Azerbaycan'da evlendiniz?" sorusu karşısında "Eserim 'Ey Halimi Soranım' bestecisi Tural Gasimov Bakü'de yaşıyor. Şarkıyı almak için gidecektik ve benim orada konserim vardı. Konsolosluğa gitmişken o şekilde denk geldi. Bakü'yü seviyorum" açıklamasını yaptı.

65c4b065721699be74eaa8b3.jpg

"VATAN SEVGİSİ FAZLA BENDE"

Ünlü isim, "Genelde Amerika'da evleniyorlar" sözlerine; "Vatan sevgisi fazla bende. Tek millet, iki devlet... Baba tarafımda biraz Azerbaycan'a dayanıyor. Bize çok güzel düğün yaptılar. Türküler ve yemekler efsaneydi" yanıtını verdi.

65c4b0c4721699be74eaa8b5.jpg

Şarkıcı, "Hem set hem de konserler eşiniz yoğun çalışmanıza ne diyor?" diye sorulduğunda, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

65c4b0f8721699be74eaa8ba.jpg

"SAHNEDE DE OYUNCULUK YAPIYORUM"

Müzikal istediğini belirten Gürman, "Müzikal gönlümde çok yatıyor. Sahnede de oyunculuk yapıyorum. Bir hikaye anlatıcısıyım. Her şarkının hikayesi var. Düşününce oyunculuk ve sahneyi birleştirince müzikal var. Yeşilçam, pop, rock ve arabesk şarkıları. Her tarz söylüyorum. Çok çeşitli müzik yapıyorum" dedi.

65c4b11f721699be74eaa8bc.jpg

Kanal D'de yayınlanan 'İnci Taneleri' dizisiyle pavyonların yeniden gündem olmasıyla ilgili de konuşan Öykü Gürman, "Aslında hep vardı. Bu neden büyüdü ve büyütüldü anlamadım. Yılmaz Erdoğan hayranıyım. Güzel dizi... Pavyonlar için açılsın ya da kapatılsın demek ayıp" açıklamasını yaptı.

'O gün Fenerbahçe maçı olsaydı eşim nikahımıza da gelmeyebilirdi!'
Öykü Gürman ile Fatih İçmeli evlendi!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler