Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ünlü şarkıcının takıntılı hayranı üçüncü kez tutuklandı! 'Elinde çiçekle kapısına geldi'

hizmetli

Administrator
Yönetici
65b25910c904909eee2d6136.jpg

Son dönemde Amerikan futbol yıldızı Travis Kelce ile aşkıyla gündemden düşmeyen dünyaca ünlü şarkıcı Taylor Swift'in başı, takıntılı hayranı David Crowe ile derde girdi.

Müzik kariyeri boyunca aldığı ödüllerle tarihe geçen ABD'li şarkıcının evinin önünden ayrılmamakta ısrarcı olan Crowe, son beş gün içinde tam 3 kez tutuklandı.

65b25797c904909eee2d6122.jpg

30 KEZ ŞARKICININ EVİNİN ETRAFINDA GÖRÜLDÜ

İlk olarak şarkıcıdan bağımsız bir konuyla suçlanan Crowe, kısa bir süre sonra taciz etme ve rahatsızlık verme suçlarından tutuklandı.

65b257adc904909eee2d6125.jpg

Görgü tanıklarının aktardığına göre David Crowe yaklaşık 30 kez Swift'in New York'taki evinin yakınlarında görüldü ve en az 10 kez bölgeyi terk etmesi konusunda uyarıldı.

65b2582cc904909eee2d612a.jpg

"TAYLOR'I GÖRMEK İSTİYORUM DEDİ"

Bu olaylar yaşandığı sırada evde olup olmadığı bilinmeyen Taylor'ın bir komşusu, "David'i çöp bidonunu karıştırırken gördüm, içinden birkaç battaniye çıkardı ve sonra Taylor'ın dairesinin birkaç kapı aşağısındaki yükleme iskelesine gidip oturdu" dedi.

65b2586ec904909eee2d6130.jpg

Bir başka görgü tanığı ise "David'i ilk olarak öğlen 1 civarında gördüm, Taylor'ın evinin kapısına gitti. Verandada uyudu, sürekli sigara içtiği, bağırdığı ve genel olarak herkesi rahatsız etti. Kocam burada ne aradığını sordu ve o da 'Taylor'ı görmek istiyorum' dedi. Hatta elinde çiçek bile vardı" diye konuştu.

Taylor Swift artık resmen milyarder!
Sürpriz aşkları magazin gündemini sallamıştı! Ünlü çift nişanlanıyor

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler