Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ünlülerden Rıza Akın paylaşımları! 'Çok güzel adamdın'

hizmetli

Administrator
Yönetici
63621b8c86b24447d8ac92a6.jpg

Ünlü oyuncu Rıza Akın, beyin kanaması geçirdi. Kötü haberi meslektaşı Menderes Samancılar sosyal medya hesabından "Rıza Akın kardeşim beyin kanaması geçirdi. Yoğun bakımda" sözleri ile duyurdu. Menderes Samancılar daha sonra attığı tweet ile ünlü oyuncu 65 yaşındaki Rıza Akın'ın hayatını kaybettiğini duyurdu.

Magazin dünyasının ünlü isimleri, usta oyuncunun vefatının ardından yasa boğuldu. Ünlü isimler, sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulundu...

TOLGA TEKİN

"Çok üzgünüm, şaşkınım. Canım ağabeyim ne diyeyim, ışıklar içinde uyu."

6362158b86b24447d8ac920b.jpg

AHMET KURAL

"Mekanın cennet olsun."

636216eb86b24447d8ac9228.jpg

ZEYDAN KARALAR

"Adana’mızın yetiştirdiği değerli gazeteci, tiyatro ve sinema sanatçısı Rıza Akın’ın hayatını kaybettiğini üzülerek öğrendim. Kendisine Allah’tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve sanat dünyasına başsağlığı diliyorum."
63621a6d86b24447d8ac9293.jpg

MESUT YAR

"Bir kıymet daha eksildi. Nur içinde yatsın."

6362181486b24447d8ac9254.jpg

RIZA ESENDEMİR

"Çok güzel adamdın ADAŞ! Allah rahmet eylesin."

6362191e86b24447d8ac925f.jpg

RIZA AKIN KİMDİR?

Rıza Akın 15 Eylül 1957 tarihinde Erzincanlı bir ailenin çocuğu olarak doğdu. Tiyatroyla Adana Halkevi'nde ortaokul yıllarında tanıştı. Tiyatroya olan ilgisi Akın'ın hayatını değiştirdi. Eğitim için Ankara'ya taşındı. Ankara Birlik Tiyatrosu'nda profesyonel oldu. Tiyatro yaşantısına (1969-1977) ara verdikten sonra iletişim fakültesinde okudu ve gazetecilik yapmaya başladı. Tiyatroyu oyunculuk dışındaki çalışmalarla Adana'da sürdürdü. 1997 yılında Seyhan Belediyesi Tiyatro Topluluğu'nu kurdu ve beş yıl oranın sanat danışmanlığını yaptı. 2005 yılında Tayfun Pirselimoğlu'nun tamamlanamayan Kuartet adlı filmiyle oyunculuğa döndü. Birbirinden başarılı projelerde yer alan Akın, en son 'Sevmedim Deme' filminde rol almıştı.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler