Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ünlülerin estetikle imtihanı! İlker Aksum'dan güldüren hareket

hizmetli

Administrator
Yönetici
65b227ea68728a72981eff0e.jpg

Son olarak 'Şahsiset' dizisinde rol alan İlker Aksum, önceki gün Akmerkez'de objektiflere yansıdı. Basın mensuplarını görünce adımlarını hızlandıran 52 yaşındaki oyuncu, "İşlerim vardı onları hallettim. Şimdi de eve geçiyorum" dedi.

İki yıldır aşk yaşadığı Dilay Ekmekçioğlu ile Haziran 2023'te dünyaevine giren ve yakın zamanda verdiği bir röportajda baba olacağını açıklayan ünlü isim, "Babalık heyecanınız nasıl gidiyor?" sorusuna verdiği cevapla şaşırttı.
65b2289368728a72981eff1a.jpg

"ŞAKA YAPMIŞTIM AMA BABA OLMAK İSTİYORUM"

Alıntı Metni

65b2283d68728a72981eff10.jpg

Ünlü oyuncu en büyük pişmanlığını anlattı! 'Baba olmak istiyorum'

'YÜZ GERDİRME' HAREKETİ!

İlker Aksum'a, son günlerde Rafet El Roman ve Gökhan Özen'in botoks haberleriyle magazin gündeminden düşmediği hatırlatıldı.
65b2284568728a72981eff12.jpg

Oyuncu, estetik sorusuna yüzünü gerdirme hareketi ile cevap vererek herkesi güldürdü.
65b2284f68728a72981eff15.jpg

Yüzünün son hali olay olmuştu! 'Yakışıklılığım resmen mahvoldu'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler