Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Vahşi ayı uçurumdan fırlattı! Dağ yürüyüşünde feci son, erkek arkadaşı her şeyi gördü

hizmetli

Administrator
Yönetici
6690fb4805089e4aaa592fcd.jpg

Romanya'da vahşi bir ayı tarafından sürüklenip yaklaşık 121 metrelik uçurumdan aşağı atılan genç bir yürüyüşçünün, saldırıya sırasında çaresizce acil yardım hattını arayarak kurtulmaya çalıştığı ortaya çıktı.

DEHŞET İÇİNDE YARDIM İSTEDİ​

İsmi Maria Diana olarak açıklanan 19 yaşındaki genç kadın, Brașov şehri yakınlarındaki Bucegi Dağları'nda yürüyüş yaparken, korku içindeki erkek arkadaşının gözleri önünde vahşi ayının saldırısına uğradı.

Kurbanın sevgilisine göre, ayı önce genç kadının bacağını yakaladı ve onu bir süre sürükledikten sonra 121 metrelik uçurumdan aşağı fırlattı. Yerel yetkililer, Maria'nın kaçtığı sırada kendilerini arayarak dehşet içinde yardım istediğini açıkladı.

Yerel yetkililerden Dan Banu, gazetecilere verdiği demeçte şöyle konuştu:

Alıntı Metni
Başlarına bela oldu pişirip yediler! 'Epey büyük bir ziyafet çekildi'
Pirana dolu nehre düştü! Geriye yalnızca iskeleti kalmıştı

'BANA SALDIRMASINI TERCİH EDERDİM'

Kurtarma ekipleri olay yerine vardıklarında, vahşi hayvanın hala genç kadının cesedinin etrafında olduğunu gördüler. Ayı hemen ardından onlara da saldırmaya çalıştı ve bunun üzerine vurularak öldürüldü.

Kurbanın kimliği açıklanmayan erkek arkadaşı, tüyler ürperten saldırıya şahit oldu ancak şans eseri yara almadan kurtuldu. Yerel medyaya kız arkadaşıyla bir şelaleye doğru tırmandıkları esnada ayıyı gördüklerini anlattı ve yürek burkan şekilde şöyle devam etti.

Alıntı Metni

Raporda, gencin görevliler geldiğinde şok halinde bulunduğu belirtildi.

Delici dişleriyle yüzünü parçaladı! Kurbanın nihai intikamı acı oldu: Kebap yapıp yediler
Dev ayıyı çıplak elleriyle yendi!
Aniden pençeleriyle kafese çekti: Ölmemek için kendi kolunu kesti!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler