Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Vücudum bana kariyerimde yardımcı oldu, güzelliğim dünyaya açılan pasaportumdu!'

hizmetli

Administrator
Yönetici
65b21703c904909eee2d6075.jpg

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Kolombiyalı oyuncu Sofia Vergara (51) ile ABD'li meslektaşı Joe Manganiello (47), 2014'te tanışıp; sadece bir yıl sonra ise nikah masasına oturmuştu. Oyuncu çiftten kötü haber ise geçtiğimiz temmuz ayında gelmişti. Page Six'in özel haberine göre; Sofia Vergara ile Joe Manganiello boşanma kararı almıştı. Ünlü çift, ortak açıklamalarında şu ifadelere yer vermişti:

Alıntı Metni

65b21428c904909eee2d606a.jpg

"KOCAM ÇOCUK İSTEDİ, BEN İSTEMEDİM"

İspanya'da yayınlanan El Pais gazetesine konuşarak evliliklerinin sonunu getiren şeyin Manganiello'nun çocuk konusundaki ısrarı olduğunu söyleyen Vergara; "Evliliğim yıkıldı çünkü kocam benden gençti ve çocuk sahibi olmak istedi. Ben ise yaşlı bir anne olmak istemedim. Bu, bebeğe haksızlık olurdu. Bunu yapanlara saygı duyuyorum. Ama bu benim için geçerli değil. Ben 19 yaşında anne oldum, ilk evliliğimden dünyaya gelen oğlum şimdi 32 yaşında. Artık babaanne olmaya hazırım, anne değil. Neredeyse menopoz çağına geldim. Bu işlerin doğal yürüme şekli. Oğlum baba olduğunda bebeğini bir süreliğine bana getirmesini, sonra geri almasını ve hayatıma devam etmeyi isterim" demişti.

65b21480c904909eee2d606c.jpg

"51 YAŞINDAYIM VE HÂLÂ BURADAYIM!"

Şimdilerde dijital bir platformda yayınlanan 'Griselda' adlı yapım ile gündemde olan Sofia Vergara, yıllardır dillerden düşmeyen, yıllara meydan okuyan güzelliğiyle ilgili konuştu. Dış görünüşünün şov dünyasında bir yer edinmesine yardımcı olduğu yönündeki iddialardan bahseden ünlü isim, "Bu durumu inkar etmek ya da beni kötü hissettirmesine izin vermek saçma olurdu" dedi ve ekledi:

Alıntı Metni

65b2155ac904909eee2d606e.jpg

"BANA BAKINCA SADECE GÖĞÜSLERİMİ GÖRÜYORSANIZ BU SİZİN SORUNUNUZ"

Aktris, görünüşünün başkaları üzerinde yarattığı etkiyi ilk kez lisedeyken erkekler peşini bırakmadığında fark ettiğini itiraf ederek; "Güzel olduğunuzda insanların size farklı davrandıklarını fark ediyorsunuz. Çok genç yaşlardan beri güçlü yönlerimi biliyordum ve buna göre oynadım. Ama eğer bana bakınca sadece göğüslerimi görüyorsanız, bu sizin sorununuz. Benden daha güzel, daha genç ve daha iyi bir vücuda sahip kadınlar var ama ben hâlâ buralardayım çünkü kalabileceğimi gösterdim" ifadelerini kullandı.

65b21566c904909eee2d6071.jpg

Hollywood'daki başarısının aynı zamanda korkusuz yapısından ve kariyerinde risk almaktan çekinmemesinden kaynaklandığını söyleyen Sofia, "Sonuçta beyin ameliyatı yapmıyorum. Bu sadece şov dünyası ve başıma gelebilecek en kötü şey çirkin göründüğümü ya da bu nasıl rol yapacağımı bilmediğimi söylemeleri. Bunu kaldırabilirim" açıklamasında bulundu.

Çocuk istemediği için 8 yıllık evliliği bitmişti! Yıldız futbolcularla eğlenmeye gitti
Tom Cruise boşanma aşamasında olan eski aşkı Sofia Vergara'dan bir şans daha istiyor!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler