Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Wanda Rana'dan eski eşi Maxi López'le fotoğraf! İkili arasındaki buzlar eridi

hizmetli

Administrator
Yönetici
66c234c2763f277308da3a15.jpg

Galatasaray'ın Arjantinli forveti Mauro Icardi'nin Wanda Nara ile ilişkisi son dönemde yine gündeme geldi. Boşanma iddialarının gündemde olduğu çiftten Wanda Nara dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

66c234cf763f277308da3a1c.jpg

AYRILDIKLARINI AÇIKLAMIŞTI

Temmuz ayında Wanda Nara sosyal medya hesabından paylaştığı, "Ayrılmaya karar verdim ama Mauro ile aile olmaktan vazgeçmeyeceğiz. Aşk varken daha fazlasını denemek hata değildi. Hiçbir şeyden pişman değilim, bu çifte hayatımın en güzel yıllarını verdim ama bugün yalnız kalmak zorundayım." sözleriyle ayrılığı duyurmuştu.

Gülcan Arslan, Bodrum'da! Denize balıklama atladı

66c234c8763f277308da3a19.jpg

ICARDI FOTOĞRAFINI PAYLAŞMIŞTI

10 yıllık aşkta ayrılık süreci yaşanırken, geçtiğimiz günlerde Icardi'den hiç beklenmedik bir paylaşım geldi. Ayrılık açıklaması yapan Wanda Nara'nın sosyal medyada paylaştığı fotoğrafı kendi profilinde alıntılayan Icardi takipçilerini şaşırtmış ve barışacaklarına yönelik iddialar gündeme gelmişti.

Kısa süre önce bir müzik albümü çıkaran Wanda Nara Ünlü, binlerce kişinin önünde sahne aldı ve şarkılarını seslendirdi.

Dünyaca ünlü oyuncudan acı haber! Alain Delon hayatını kaybetti

66c234e3763f277308da3a1e.jpg

Wanda Nara konuk sanatçı olarak katıldığı konserin ardından çarpıcı bir paylaşımda bulundu. Wanda Nara kendisine ait Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Hiçbir şey umurumda değil. Ben Wanda Nara'yım" notunu düştü.

Okan Buruk'la sessiz sedasız boşanmıştı! Yüzükler anneye emanet

66c234fd763f277308da3a21.jpg

ESKİ EŞİYLE FOTOĞRAF

Dünyaca ünlü golcü Icardi ile ayrıldıklarını açıklayan Wanda Nara, sosyal medya hesabından eski eşi Maxi López'le fotoğraf paylaştı. İkili kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Ece Seçkin apar topar ameliyata alındı! 'Bu durumu bilmenizi istemezdim'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler