Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Wilma Elles: Alman disiplini var bende, şikayet etmeyi sevmem!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66da948970687e0899cc1426.jpg

Wilma Elles, 2014 yılında nikah masasına oturduğu Arif Kerem Göğüş ile 2019 yılında boşanmıştı. Bu evlilikten dünyaya gelen ikizleri Milat ve Melodi'nin velayeti anneye verilmişti.

Oyuncu, 16 Aralık 2022'de Avukat Mehmet Şah Çelik ile hayatını birleştirmişti. Alman oyuncu, 5 Ekim 2023'te ise Tiara Manolya adını verdiği kızını kucağına almıştı.

66da936f70687e0899cc1417.jpg

"GİŞESİ BOL OLSUN"

Yönetmen koltuğunda Buğra Kekik’in oturduğu,yapımcılığını Zeki Sincar’ın üstendiği, başrolllerini Burak Sarımola, Eylül İlbey, Wilma Elles, Burak Alkaş ve Naci Taşdoğen’in paylaştığı romantik komedi 'İllegal Aşk' filminin galası Özdilek AVM’de gerçekleşti.

66da93c770687e0899cc1419.jpg

Filmin oyuncularından Wilma Elles galaya eşi ve çocuklarıyla geldi. Güzel oyuncu film ile ilgili olarak, "Çok romantik ve keyifli bir film oldu. Gişesi bol olsun” şeklinde konuştu.

Wilma Elles, Türk vatandaşı oldu! 'İsmim Mücella'

"İSMİMİ KENDİM SEÇTİM"

Kendi belgeseli çıkacağını söylerken belgeselde Türk yemeklerinden de bahsettiğini söyleyen ünlü isim, Türk vatandaşı olduktan sonra aldığı yeni ismi ‘Mücella’ hakkında da açıklama yaparak; "Alışmaya çalışıyorum. Bu ismi kendim seçtim. Çok seviyorum, nadir bir isim” dedi.

66da940a70687e0899cc141c.jpg

Meslektaşlarının sürekli şikayetçi oldukları set saatleri ile ilgili olarak konuşan oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Wilma Elles kaza geçirdi! Ünlü oyuncudan sağlık durumu açıklaması

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler