Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Wolverine' diyeti! 55 yaşındaki oyuncu fit görünümünün sırrını açıkladı

hizmetli

Administrator
Yönetici
66baeee637446c24154020c7.jpg

İlki 2000 yılında sinemaseverlerle buluşan 'X-Men' serisinin yıldızı Hugh Jackman, 'Deadpool & Wolverine' filminde yedi yıl aradan sonra yeniden süper kahraman 'Wolverine' olarak hayranlarının karşısına çıktı.

2917 yılında vizyona giren 'Logan' filminden beri süper kahramanlıktan uzak olan 55 yaşındaki Jackman, bir kez daha 'Wolverine'e hayat verebilmek için büyük bir fiziksel değişim geçirdi.

66baed7037446c24154020b3.jpg

FİT GÖRÜNÜMÜNÜN SIRRINI AÇIKLADI

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon'a konuk olan Hollywood yıldızı, rolüne hazırlanmak için çok sıkı bir diyet yaptığını söyleyerek fit görünümünün sırrını açıkladı.

66baed8f37446c24154020b7.jpg

"Günde 6 bin kalori aldım ve bu, almak isteyeceğiniz türden bir kalori değil" diyen aktör, sözlerine şöyle devam etti:

Alıntı Metni

66baee1e37446c24154020bf.jpg

"BUNA DEĞDİ"

Geçtiğimiz yıl Hollywood'daki grevle nedeniyle, bu diyeti beklenenden daha uzun süre uygulamak zorunda kaldığını da belirten ünlü isim, "Gerçekten görünüşümün iyi olmasına odaklanmak istediğim bir sahne vardı. Ve yönetmenimiz Shawn Levy, 'O sahneyi filmin hangi kısmında çekmek istiyorsun?' diye sordu. Ben de 'Filmin en sonunda yapalım' dedim. Sonra grev başladı ve ben, 'Ah, neden bu sahneyi en sonda çekmek istedim ki?' diye düşündüm. Yine de buna değdi" şeklinde konuştu.

66baee2937446c24154020c1.jpg

26 Temmuz'da vizyona giren 'Deadpool & Wolverine' filminin çekimleri, 2023 SAG-AFTRA grevi nedeniyle askıya alınmış; ancak grevin sonlanmasıyla kaldığı yerden devam etmişti.

'Wolverine'e hazırlık: Tüm veganlardan, vejeteryanlardan ve tavuklardan özür dilerim!
Cilt kanseri şüphesiyle biyopsi yaptırmıştı! Ünlü oyuncunun test sonuçları çıktı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler