Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Yalnızlığımla çok mutluyum' demişti! Damla Sönmez, sözlerinin arkasında

hizmetli

Administrator
Yönetici
66c6cebe6244f026b98724df.jpg

Son olarak 'Maviye Sürgün' adlı yapımla izleycinin karşısına çıkan ünlü oyuncu Damla Sönmez (37), geçtiğimiz gün Nişantaşı City's'de objektiflere takıldı.

'Tezgah' filminde yer alan oyuncu, ayaküstü gazetecilerle konuşarak; "Galası keyifliydi. 250-300 kişiyle izledik. 4 Ekim'de vizyona girecek. Komik bir film geliyor" dedi.

66c6cdec6244f026b98724d1.jpg

"İZLEME ALIŞKANLIKLARIMIZ DEĞİŞTİ"

Sinemada gişenin düşmesi üzerine oyuncu, "Teklif geldiğinde dijitale yapalım düşüncesi oluyor mu?" sorusuna, "Hayır. Bence sinema ve tiyatro, yedinci sanat olarak kadim bir alan. Seyircisi hiçbir zaman azalmayacaktır. Salonda insanlarla izlemek bambaşka... İzleme alışkanlıklarımız evet değişti. Kısa videolar izliyoruz ama sinema seven seyirci için keyifli olacaktır diye düşünüyorum" açıklamasını yaptı.

Damla Sönmez'den yeni hamle! 'İlk uzun metraj film deneyimim olacak'

Yapımcılık da yapan Sönmez, "Bağımsız filmlerin çekilmesi senaryo yazıldıktan sonra üç yıl alıyor. Ülke ülke dolaşıp atölyeleri ziyaret ediyoruz. Ortak yapımcılar buluyorsunuz. Seviyorum yapmayı... Meslekten aldığımı mesleğe geri vermek gibi" şeklinde konuştu.

66c6cdfa6244f026b98724d3.jpg

"HALEN MUTLUYUM"

Ünlü isim, geçtiğimiz aylarda yaptığı "Ben yalnızlığımla çok mutluyum. Aşk meşk olmayalı uzun süre oldu" açıklaması sorulduğunda ise; "Halen mutluyum" ifadelerini kullandı.

Damla Sönmez: Aşk insanı harekete geçiren büyük bir güç!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler