Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Yandık! 2024 yazı daha sıcak olacak

hizmetli

Administrator
Yönetici
65a5aa8268728a72981ecd81.jpg

Bilim insanları, iklim krizi arttıkça 2024 yılının daha sıcak olacağı konusunda uyardı. Dünya Meteoroloji Örgütü’nden (WMO) Prof. Celeste Saulo, “Atmosferi ısıtan sera gazı emisyonları azaltılmazsa, çevreci enerji kaynaklarına geçilmezse ne bekliyorsunuz, tabii ki Dünya ısınacak” dedi. Ayrıca iklim bilimci Dr. Colin Morice de okyanusların yüzey sıcaklıklarının Nisan 2022’den bu yana rekor seviyelerde kaldığını belirtti. Tüm bu uyarılardan çıkan sonuç ise insanlar “Kendim ettim kendim buldum” diyerek bu yaz da buram buram terleyecek, ölen ölecek, kalan kalacak!

65a5aac468728a72981ecd84.jpg

Hindistan’ın Srinagar kentinin kuzeybatısındaki ünlü kayak merkezi Gulmarg üçyıl önce karla kaplıydı.

65a5aaf768728a72981ecd87.jpg

Gulmarg’da 13 Ocak’ta çekilen fotoğrafta ise karsız toprak görünüyor; kış kuraklığı yıkıcı!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler