Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Yargı'dan duygulandıran 'Köksüz Nilüfer' sahnesi!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65c4b636721699be74eaa8e5.jpg

Uluslararası ödüllü Yargı’nın 81’inci bölümü hem diziye yeni giren karakterleri hem de ağlatan sahneleriyle sosyal medyada çok konuşulan konular arasında yerini aldı. Alican Yücesoy, Naşit Özcan, Sermet Yeşil ve Ayşegül Cengiz’in ilk kez rol aldığı Yargı’da; Ilgaz ve Ceylin arasında yaşanan yüzleşme, izleyenlere soğuk duş etkisi yaptı. Sema Ergenekon’un kaleminden çıkan dizide Ceylin’in, “Hayatımda ilk defa içimdeki köksüz nilüferi ben sana demirledim” repliği, 14 Şubat Sevgililer Günü öncesi sosyal medyada en çok paylaşım yapılan ve iletilen videolar arasına girdi.

'Yargı'nın 81’inci bölümünün final sahnesi geceye damga vurdu. Ilgaz, Ceylin’e Fırat’ın eski sevgilisi olduğunu neden söylemediğini sordu ve Ceylin’i bunu bilerek yaptığı konusunda suçladı. Yekta ile odadan çıkan Ceylin, duydukları karşısında şoke oldu ve açıklama yapma gereği hissetti. Ilgaz’la tanıştıktan sonra tüm hayatının değiştiğini; yaşam motivasyonunun Ilgaz’a duyduğu sevgi ve inanç olduğunu söyleyen Ceylin’in yaptığı konuşma izleyenlerin yüreğine dokundu.

65c4b603721699be74eaa8e3.jpg

"İLK DEFA İÇİMDEKİ KÖKSÜZ NİLÜFERİ BEN SANA DEMİRLEDİM"

Ceylin’in çok konuşulan sahnedeki sözleri şöyle devam etti:

Alıntı Metni

65c4b65b721699be74eaa8e7.jpg

Ceylin’in, Ilgaz’a söylediği, “Hayatımda ilk defa içimdeki köksüz nilüferi ben sana demirledim” sözleri ve çocukluğu da dahil olmak üzere hayatı ile ilgili iç hesaplaşması sosyal medyada çok konuşuldu.

65c4b668721699be74eaa8e9.jpg

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Content Video - Yargı 82. Bölüm Fragmanı

'Yargı'nın pazar günü yayınlanacak yeni bölümünden de tanıtım filmi yayınlandı. Ceylin’in Ilgaz’a söylediği ‘Herkesin, her şeyin hatta aşkın bile bir sınırı var’ cümlesi, ikili arasında olacaklar konusunda merak uyandırırdı. Yekta’nın Ceylin’e sarf ettiği sözler ile Fırat’ın sorduğu soru ise Ceylin’in iç dünyasına ve hislerine dair kafaları karıştırdı. Dizinin 82’nci bölümüne ait tanıtım filminde ise 'Köksüz Nilüfer' sahnesinin devam edeceğinin sinyali verildi.

65c4b685721699be74eaa8eb.jpg

'Yargı', her pazar akşamı saat 20.00'de Kanal D’de ekrana gelmeye devam edecek...

'Yargı'da eski aşklar ortaya çıktı! 'Kimsenin hiçbir şeyi olamayacağımı hissediyorum'
'Yargı'da heyecan dorukta! 'Katil kim Ceylin?'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler