Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Yarının Köyleri’nde dijital eğitim tatilde de sürüyor

hizmetli

Administrator
Yönetici
65b3a7c0f417864ac70317e9.jpg

E-ticaret platformu Trendyol ve UNDP iş birliğiyle yürütülen proje kapsamında Adana’nın Kürkçüler köyünde açılan merkezde iki haftalık yarıyıl tatilinde çocuklara dijital eğitim olanağı sağlanıyor.

5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerinin dahil olduğu yarıyıl programında çocuklar; temel bilgisayar kullanımı, 3D tasarım, 3 boyutlu yazıcı kullanımı, block tabanlı kodlama, MBlock uygulaması ile robotik kodlama, temel elektrik elektronik bilgisi ve Ardunio ile robotik kodlama eğitimleri görüyor. Toplam 40 öğrencinin faydalanacağı eğitim, çocukların ilgi ve yetkinliklerini yakından gözlemleyebilmek amacıyla 10’ar kişilik gruplar halinde veriliyor.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler