Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Yaşar'ın konser heyecanı! 'Sabahtan beri karnıma ağrılar giriyor'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66afcf1c6244f026b986d5cd.jpg

Yaşar, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda sevenlerine muhteşem konser verdi. Ünlü isim, sahneye çıkmadan önce basın mensuplarına röportaj vermeyi de ihmal etmedi.

"ÇOK HEYECANLIYIM"

Heyecanını dile getiren 54 yaşındaki şarkıcı, "Sabahtan beri karnıma ağrılar giriyor, midem bulanıyor. Çok heyecanlıyım" şeklinde konuştu.

66b0684a481b65014b08e6b9.jpg

"Seyirciye sahneye çıkınca söyleyeceğim, sürçülisan edersek affola... İnanın tecrübe hiç fark etmiyor her konserde aynı heyecanı duyuyorum" diyen Yaşar, sözlerine şöyle devam etti:

Alıntı Metni

66b06873481b65014b08e6bb.jpg

"ALBÜM YAPTIM AMA PİYASAYA ÇIKARMADIM"

Yeni albümünden de bahseden ünlü isim, "Bu yaz bi albüm yaptım ama çıkarmadım, bekliyorum. Ayşe ile beraber yaptığımız şarkı çok iyi gidiyor, tüm listelerde şimdilik bizi o şarkı destekliyor. Okullar açılsın, herkes bir kendine gelsin, önümüzü görelim; albümü piyasaya çıkarırım" dedi.

Yaşar sahnede duygulandı!
Şarkıcı Yaşar'dan nostaljik paylaşım

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler