Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Yasemin Sakallıoğlu’ndan yağmur altındfa stand-up

hizmetli

Administrator
Yönetici
632d77fd86b2442ee477f88c.jpg

Paraf Kuruçeşme Açıkhava’da ‘Doğru Koca Nasıl Seçilir?’ oyunuyla sahne alan Yasemin Sakallıoğlu, gösterisiyle iki saat boyunca seyircileri kahkahalara boğdu. Yağışlı havaya aldırış etmeyen Sakallıoğlu hayranları, yağmurluklarıyla gösteriyi izlemeye devam etti.
632d785386b2442ee477f894.jpg

"BU İŞİ ÖLENE KADAR YAPACAĞIM"

İlk kez Paraf Kuruçeşme Açıkhava’da sahneye çıkan Yasemin Sakallıoğlu, mutluluğunu basın mensuplarıyla paylaştı. Ünlü komedyen, “Yağışlı havaya rağmen kapıda oluşan kuyruk için çok mutluyum. Benim için mükemmel bir sonuç. Şöyle bir havada üç bine yakın insan burada ve ben bu işi ölene kadar yapacağım” sözlerine yer verdi.
632d784286b2442ee477f890.jpg

SEYİRCİYİ GÜLMEKTEN KIRDI GEÇİRDİ

Yasemin Sakallıoğlu, “İlk defa bu kadar denize yakınım ve kendimi yalı sahibi gibi hissediyorum” sözleriyle gösterisine başladı. Aile bağları, kadın erkek ilişkileri ve bu ilişkilerin psikolojik etkilerini çeşitli tiplemelerinden yardım alarak esprili bir dille seyirciye anlatan komedyen, performansıyla izleyenleri mest etti.
632d784b86b2442ee477f892.jpg

Gündelik hayatından ve ailesinden komik hikayelere de yer veren genç komedyen, tek kişilik sahne performansıyla Paraf Kuruçeşme Açıkhava izleyicisini gülmekten kırdı geçirdi. Yasemin Sakallıoğlu’nun gösteri sırasında sahneye aldığı seyircileri ile yaşadığı diyaloglar keyifli dakikalara sahne oldu.

DANS ŞOVU DAMGA VURDU

Esprileri, doğal tavrı ile sevenlerini mest eden Yasemin Sakallıoğlu, dans şovuyla geceye damgasını vurdu. ‘Dinle’, ‘Suspus’, ‘Heyecanı Yok’ şarkıları eşliğinde dansçılarıyla birlikte muhteşem bir koreografiye imza atan Sakallıoğlu, performansıyla izleyiciden tam not aldı.
632d781486b2442ee477f88e.jpg

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler