Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Yasmin Erbil ve sevgilisi Yiğit Poyraz Bali'ye gitti! Aşıkların pozlarına beğeni yağdı

hizmetli

Administrator
Yönetici
66a1ec06497917c4b0b25abe.jpg

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil aşk hayatıyla gündemden düşmüyor. Bir süredir Yiğit Poyraz ile birlikte olan Erbil, Bali'ye gitti.

AŞIKLAR BALİ'DE

Erbil son olarak, sevgilisi Yiğit Poyraz ile birlikte Bali'ye tatile gitti. Yasmin Erbil, sevgilisiyle birlikte çıktıkları tatilden her anını sosyal medya hesabından paylaşıyor.

milliyet.jpg

"DALGALARLA KAVGA ETMEDEN ÖNCE"

Sevgilisi Yiğit Poyraz ile sörf yaptığı anları sosyal medya hesabından yayınlayan Erbil, yaptığı o paylaşıma; "Dalgalarla kavga etmeden önce" notunu düştü.

66a1e9de5e5aabdd4880f586.jpg

Yasmin Erbil'den babası Mehmet Ali Erbil'e tepki! 'Beni gıcık etmeye çalışıyor'

HAVUZDA KAHVALTI!

Gittiği tatilden paylaşımlar yapmaya doyamayan Yasmin Erbil, son olarak sevgilisiyle birlikte havuzun içerisinde yaptığı romantik kahvaltıdan çekilen karesini sevenlerinin beğenisine sundu.

66a1ea585e5aabdd4880f58a.jpg

YORUM YAĞDI

Paylaşım yapmaya doyamayan ve renkli bikinisiyle verdiği pozları da yayınlayan Erbil'e sevenlerinden: 'Bayıldım', 'Harikasın', 'Doğal ve güzel', 'Benim mavişim' gibi yorumlar geldi.

66a1eb80497917c4b0b25abb.jpg

Yasmin Erbil paylaşmalara doyamadı! Sevgilisiyle verdiği romantik pozu gündem oldu

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler