Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Yeni sezon tanıtımı ekrana damga vurgu

hizmetli

Administrator
Yönetici
66cf758637446c2415406e67.jpg

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan ‘Arka Sokaklar’, yenilenen oyuncu kadrosu, yönetmeni ve logosuyla yeni sezona hazır! Her cuma günü Kanal D ekranında izleyicilerle buluşacak olan projeden sıra dışı bir tanıtım filmi yayınlandı. Videoda, “Tarih olmak başka, tarih yazmak başka” sloganıyla proje izleyicileri ekran başına çağırıyor. Yapımın yeni sezon tanıtım filmi, Hüsrev Kethüda Hamamı’nda çekildi. Film, küçük bir kız çocuğunun mekâna girmesiyle başlıyor.

Sırasıyla Selçukluların sembolü ‘Çift Başlı Kartal’, Sultan III. Ahmed dönemine ait minyatür tablo Surname-i Vehbi ve Hitit Güneş Kursu’na bakan kız çocuğu, daha sonra çerçevelenmiş ‘Arka Sokaklar’ afişiyle karşı karşıya kalıyor. Rıza Baba’nın (Zafer Ergin) “Tarih olmak başka, tarih yazmak başka... Haydi biz başlıyoruz, yeni sezona hazır mısın evlat?” sözleriyle genç nesillere seslenen tanıtım, her jenerasyondan izleyiciye davette bulunuyor. Fragman, sosyal medyada gündem oldu.

Türker İnanoğlu’nun imzasını taşıyan, yapımcılığını D Media’nın üstlendiği ‘Arka Sokaklar’da yönetmen Baran Özçaylan, bayrağı Orhan Oğuz’dan devraldı.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler