Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Yıldız Çağrı Atiksoy ile Berk Oktay balayına gidemedi! 'Böyle olacağını biliyorduk'

hizmetli

Administrator
Yönetici
63286e9186b2445e6cd2466e.jpg

2016 yılında dünyaevine girdiği Berk Oktay ile iki yıllık olaylı boşanma davaları Şubat 2020'de sona eren Merve Şarapçıoğlu, sosyal medyada oyuncunun uygunsuz görüntülerini yayınladığı iddiasıyla yargılanmış, 'Özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek' suçunu işlediği gerekçesiyle 2 yıl 1 ay hapis cezası almıştı. Geçtiğimiz günlerde Bebek’te basın açıklaması yapan Şarapçıoğlu, davadan beraat ettiğini duyurmuştu:

Alıntı Metni

63286a0b86b2445e6cd24662.jpg

"ŞİDDET GÖRDÜM, ALDATILDIM"

Sonrasında eski eşinin evli oldukları dönem kendisini Yıldız Çağrı Atiksoy’la aldattığını iddia eden Şarapçıoğlu, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni
'Her şeyi değiştirmeye gerek yok!'

BALAYINA GİDEMEDİLER

İki yıl aşk yaşadıktan sonra 10 Eylül'de Polonezköy'de yer alan bir mekanda dünyaevine giren çiftten Yıldız Çağrı Atiksoy, tüm bunların ardından geçtiğimiz gün Etiler'de objektiflere takıldı.

Evliliğin ardından balayına gidemediklerini söyleyen Atiksoy, basın mensuplarıyla konuşarak şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

63286b6686b2445e6cd24668.jpg

AÇIKLAMA YAPMADI

Merve Şarapçıoğlu'nun, "Berk, beni Yıldız ile aldattı" sözleri sorulan Atiksoy, bunun karşısında ise bir açıklama yapmadan oradan ayrıldı.

TEBRİK YORUMLARI YAĞDI

Öte yandanAtiksoy ile nikahlarından bir kareyi sosyal medya hesabından paylaşan Berk Oktay, eşi Yıldız Çağrı'yı kalbini etiketlemiş, paylaşımına da 'Öz'üm' notunu düşmüştü. Ünlü çifte binlerce beğeni ve tebrik yorumları yağmıştı.

63286a1d86b2445e6cd24664.jpg

Berk Oktay ile evlenmeye hazırlanan Yıldız Çağrı Atiksoy'dan kına gecesi

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler