Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Yıldız Tilbe 59 yaşına girdi! Yıllar önceki anısı yürek burktu: ‘Beni istememiş, kendini zehirlemiş’

hizmetli

Administrator
Yönetici
6698a10b05089e4aaa594748.jpg

Yıldız Tilbe, geçtiğimiz günlerde kendisinin adını kullanarak sosyal medya hesapları açanlara karşı harekete geçmişti. Sanatçı, avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamayı X hesabından yayımlamıştı.

"KÖTÜ NİYETLİ, YANILTICI, YIPRATMAYA YÖNELİK"

Alıntı Metni

milliyet.jpg

"NİYETLERİ KENDİLERİNŞ BULSUN"

Adına sahte hesaplar açanlara tepki gösteren 57 yaşındaki müzisyen, "Bıktım adımı soyadımı kullanan, pis düşüncelerini, benmiş gibi yazan, önüne gelene ağız dolusu saydıran, çakma Yıldız Tilbe hesaplarından, usandım. Kim olduklarını bilmiyorum, niyetleri kendilerini bulsun inşallah" ifadelerini kullanmıştı.

milliyet.jpg

Yıldız Tilbe'den suç duyurusu! 'Çakma hesaplarıdan bıktım'

"SENİ DÜŞÜREMEDİM, ÇEKECEĞİN VARMIŞ"

Tilbe son olarak Alaçatı'da sahne aldı. Ünlü isim 59. yaşına girdi. Seyircisine kutlama için teşekkür eden Tilbe, yıllar önceki anılarını anlatarak duygusal anlar yaşattı:

Alıntı Metni

6698a01205089e4aaa59473a.jpg

"HİÇBİR SEVGİ İKNA EDEMEDİ"

Tilbe sözlerine şu şekilde devam etti: Bir de biz Doğuluyuz. Babama, ‘Senin oğlun yok, üzülmüyor musun?’ diyordum. Babam, ‘Benim her kızım 10 tane erkek eder. Sizin bir tırnağınıza 10 erkeği değişmem’ diyordu hep. Keşke bütün babalar kızlarını öyle sevseler. Babam bizi o kadar çok seviyordu ki sonra beni hiçbir sevgi ikna edemedi” dedi.

milliyet.jpg

Yıldız Tilbe: Ruj almaya geldim!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler