Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Yıllarca alkol bağımlılığıyla mücadele etti! Ben Affleck Jennifer Lopez ile ayrılınca yıkıldı... Şoke eden iddia

hizmetli

Administrator
Yönetici
Medyanın 'Bennifer' olarak adlandırdığı Ben Affleck ve Jennifer Lopez çifti kısa bir nişanlılık döneminin ardından düğünlerini ertelemiş ve sonrasında ayrılmışlardı. 2021 yılında ilişkilerine yeniden bir şans veren çift, Nisan 2022'de ikinci kez nişanlandı ve 16 Temmuz 2022 tarihinde de evlendiler. Gözde çiftin ayrılık iddiaları konuşulurken iki taraftan da açıklama gelmedi. Öte yandan Affleck'in, kötü alışkanlıklarına geri döndüğü ve yeniden alkol kullanmaya başladığı iddia edildi.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler