Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Yılmaz Morgül ‘ateşe düştüm’ demiş ve telif yemişti! Mert Demir ilk kez konuştu

hizmetli

Administrator
Yönetici
66a0afe55e5aabdd4880f2a4.jpg

Mabel Matiz ile birlikte seslendirdiği "Antidepresan" şarkısıyla kariyerinde hızlı bir çıkış yakalayan ve şimdilerde gerek müzik hayatı gerek Serenay Sarıkaya ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Mert Demir, "Ateşe Düştüm" şarkısını hit parçaları arasına yazdırmıştı.

SERENAY SARIKAYA VOKAL YAPMIŞTI

Serenay Sarıkaya'nın back vokalini yaptığı "Ateşe Düştüm" kısa sürede yılın favori parçalarından biri haline gelmişti.

milliyet.jpg

"BUNU YAŞAT BANA"

Morgül, geçtiğimiz aylarda katıldığı "Aramızda Kalmasın" programında, Mert Demir'in yorumunu "Ben şarkıyı yaşamak isterim. Yani bu ateşlere düştüğünü bana anlat, bunu yaşat bana" şeklinde eleştirmişti.

milliyet.jpg

Yılmaz Morgül ‘ateşe düştüm’ dedi, telif yedi! Mert Demir'e sitem etti

KLİP KALDIRILDI

Kendi yorumunu yapan Morgül, dijital platformlarda 'Ateşe Düştüm' şarkısını tamamen seslendirdiği klibini sevenlerine sunmuştu.Morgül'ün klibi telif engeline takılmış ve MESAM/MSG tarafından kaldırılmıştı.

milliyet.jpg

"YAPACAK BİR ŞEY YOK"

Konu üzerine pek açıklama yapmayan Mert Demir geçtiğimiz gün katıldığı programda ilk kez konuştu. Tolga'nın 'Ateşe Düştüm’ü Yılmaz Morgül’ün elinden almışsınız' sözleri üzerine ünlü şarkıcı şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

66a0ae115e5aabdd4880f292.jpg

Mert Demir'in annesi Gülgün Demir: Serenay Sarıkaya çok tatlı, çok hanım hanımcık!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler