Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Yunanistan'da orman yangını! Bölge sakinlerine tahliye emri

hizmetli

Administrator
Yönetici
6672faa6ad7a3be2dfb8d8f5.jpg

Yunanistan’ın başkenti Atina’ya 16 kilometre uzaklıktaki Koropi’de orman yangını çıktı. Yangın ev ve iş yerlerine sıçrarken, bölge sakinlerine tahliye emri verildi. Birçok bölge sakini tahliye emrine uymayarak, mülklerini ve hayvanlarını korumak için bölgede kalmayı tercih etti. Koropi'yi Atina banliyölerine bağlayan ana karayolu boyunca trafik askıya alındı.

6672faacad7a3be2dfb8d8f7.jpg

Yangına 102 itfaiyeci, 43 araç, 6 uçak ve 8 helikopterle müdahale ediliyor. Yetkililer, yangının kontrol altına alındığını ancak kuvvetli rüzgar nedeniyle yeniden alevlenme riskine karşı ekiplerin bölgede bekleyeceğini açıkladı. Yunanistan’ın Attika bölgesi bugün ve yarın için yüksek yangın riski altında bölge ilan edildi.

6672fab4ad7a3be2dfb8d8f9.jpg

Sabah erken saatlerde Markopoulo ve Eğriboz Adası’nda çıkan yangınlar ise kontrol altına alınırken, Ege Denizi'ndeki Naxos Adası’nda çıkan orman yangının devam ettiği bildirildi.

6672fabcad7a3be2dfb8d8fc.jpg

Adım adım topyekun savaşa! Mısır anında yalanladı, Arap gazetesi Orta Doğu'yu karıştırdı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler