Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Yüzündeki değişikliklerle adından söz ettirmişti! Dilan Çiçek Deniz'den estetik açıklaması...

hizmetli

Administrator
Yönetici
65b8f2a61a3d381f9acb7900.jpg

Dilan Çiçek Deniz, katıldığı programda dikkat çeken açıklamalar yaptı. Oyuncu kadrosunda yer aldığı, 2 Şubat'ta vizyona girecek 'Aşk Mevsimi' filmi hakkında konuşan ünlü ism, "İnsan kendinde olmayanı aradığı için Aşk Mevsimi'ni kabul ettim. İlk sinema filmim, sinemaya giriş yapmak istedim" dedi.

"HEDEFİM YOK"

Üçüncü üniversitesini okuduğunu belirten 28 yaşındaki tescilli güzel, "Felsefe okuyorum. Hedefim yok, hedef olursa mutsuz olurum gibi geliyor. Şu kısacık hayatta yapabildiğim her şeyi yapmak istiyorum" şeklinde konuştu.
65b8f2fb1a3d381f9acb7906.jpg

Dilan Çiçek Deniz'in 'şimşek dövmesi' kararı! 'Hikayesini çok düşünmüyorum'

GÖZLERİ DOLDU!

Dilan Çiçek Deniz, "Estetik bir müdahale yaptırdın kendine, mesele burada başladı ve ardı arkası kesilmedi" sözleri üzerine kimi zaman gözleri dolarak yaşadığı sürecin hiç kolay olmadığını itiraf etti.

"BİR DAHA ASLA ESTETİK YAPTIRMAYACAĞIM"

Alıntı Metni

65b8f30e1a3d381f9acb790a.jpg

"VALLAHİ BEZDİM"

2023 yazında badem göz ve çene dolgusu adı verilen estetik operasyonları yaptırdığı gözlenen oyuncu, uzun süre magazin gündeminden düşmemişti. Dilan Çiçek Deniz, o dönem "Vallahi bezdim" diyerek, yüzünde estetik işlem olmadığını belirtmişti.
65b8f3061a3d381f9acb7908.jpg

Dilan Çiçek Deniz: Affedemediğim insanlar var! Hangi birini konuşayım?

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler