Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Zehra Çilingiroğlu'ndan Mehmet Dinçerler sorusuna tepki!

hizmetli

Administrator
Yönetici
635925d986b2452c709c56ee.jpg

UMUT ÜNVER / MİLLİYET
Ünlü şarkıcı Hadise ile evliliklerini noktalayan Mehmet Dinçerler, boşanma davası öncesinde Rodos'ta tatile çıkmıştı. Dinçerler, tatil esnasında Zehra Çilingiroğlu ile görüntülenmişti. İkilinin aynı karede görüntülenmesi "aşk" dedikodularını da beraberinde getirmişti.

ZEHRA ÇİLİNGİROĞLU'NUN AVUKATINDAN AÇIKLAMA

Zehra Çilingiroğlu, avukatı Arca Açıkel aracılığıyla konuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı:

Alıntı Metni

635929dc86b2452c709c5728.jpg

"BÖYLE BİR AHLAKSIZLIK YAPILABİLİR Mİ?"

Hülya Avşar, kızı Zehra Çilingiroğlu ile Mehmet Dinçerler hakkında çıkan haberlerin sorulması üzerine, "Böyle bir ahlaksızlık yapılabilir mi? Benim kızımı böyle bir şeye yakıştırabiliyor musunuz? Haberleri yapanı mahkemeye verdim. Benim kızıma yakıştırdıkları şeye bakın. Olabilir mi böyle bir şey? Onları yazan eski gazeteci... Bir şey demiyorum ama kafayı yemişler artık. Normal değiller" açıklamasını yaparak, sitemde bulunmuştu.
63592a0a86b2452c709c572a.jpg

OLAY SONRASI İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu, önceki sabah Boğaz havasında yürüyüş yaptı. Geçtiğimiz günlerde Hadise'den olaylı şekilde boşanan Mehmet Dinçerler ile yemekte görüntülenen Çilingiroğlu, aşk yaşadıkları iddiaları ile karşı karşıya kalmıştı. Yakın arkadaş olduklarını belirten Çilingiroğlu, olay sonrası ilk kez görüntülendi ve soruları yanıtlamak istemedi.

"BANA BÖYLE ŞEYLER SORMAYIN"

Zehra Çilingiroğlu, "Lütfen arkadaşlar, bana böyle şeyler sormayın. Cevap vermek istemiyorum" dedi. Hülya Avşar, kızının iftiraya uğradığını ve mahkemeye vereceğini açıklamıştı.
63592a3e86b2452c709c572d.jpg

"KİME BENZİYOR?"

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve ailesiyle sık sık paylaşım yapan Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz sene kızı Zehra ile çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Instagram hesabında 58 bin takipçisi bulunan Kaya Çilingiroğlu, kızı Zehra Çilingiroğlu ile golf sahasında verdiği poza, "Kime benziyor?" mesajını yazmıştı.
635929bb86b2452c709c5725.jpg

Çilingiroğlu'nun eski eşi, ünlü şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar ise sosyal medyayı ikiye bölen bu soruya kayıtsız kalamamış ve "Bana" yorumunu yapmıştı.

Kaya Çilingiroğlu'nun paylaşımına Hülya Avşar kayıtsız kalamadı

"BABAANNESİNE BENZİYOR"

Fotoğrafa çok sayıda yorum gelirken, Zehra Çilingiroğlu'nu annesi ve babasının yanı sıra babaannesine benzeten kullanıcılar da olmuştu. Kısa sürede gündem olan bu gönderiye, "Babasına benziyor", "Kesinlikle Hülya" ve "Babaannesine çok benziyor" gibi mesajlar yazılmıştı.

Zehra Çilingiroğlu: Erkek gücüne ihtiyaç duymam!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler