Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Zehra Güneş'in kardeşlerinden doğum günü paylaşımları! 'Sonsuz iyi ki'

hizmetli

Administrator
Yönetici
668a9bc5c5232d302f46e283.jpg

Ülkemizin başarılı voleybolcularından Zehra Güneş sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Instagram'da 3 milyon takipçiye ulaşan Güneş, yeni yaşına girdi.

Geçtiğimiz günlerde bir markanın etkinliğine katılan Güneş, sosyal medyada kendisine yapılan eleştirilere dair "Linçlenen bir insanım, evet! Bir insan olarak bence çok acımasız bir şey!" demişti.

milliyet.jpg

"DURMAK DİYE BİR ŞEY YOK"

Etkinlikte samimi açıklamalarda bulunan Güneş, izin günlerinden sonra yorgun hissettiğini belirterek "Profesyonel sporcu olarak ‘Durmak’ diye bir şey olmuyor hayatımızda. İzin günlerimizden sonra; ertesi gün çok yorgun hissediyorum kendimi, sürekli bir şey yapmak zorundaymışım gibi geliyor" ifadelerini kullandı.

milliyet.jpg

Zehra Güneş İspanya'da! Milli voleybolcu tarzıyla göz kamaştırdı!

Filenin Sultanları'nın yıldız ismi Zehra Güneş son olarak sakatlığıyla sevenlerini üzmüştü. Her paylaşımı olay olan Güneş yeni yaşını kutladı.

milliyet.jpg

KARDEŞLERİ KUTLADI

Yeni yaşını kutlayan Zehra Güneş'in kardeşleri Mina ve İrem de paylaşım yapmayı ihmal etmedi. Ablalarıyla poz veren ve "Sonsuz iyi ki benim canımın en içi" yazan kardeşlerin pozlarına beğeni yağdı.

668a9b1ec5232d302f46e27a.jpg

Zehra Güneş'in kendisi gibi voleybol ile ilgilenen kardeşlerinin paylaşımları da sosyal medyada hızla yorum ve beğeni aldı.

668a9b4cc5232d302f46e27c.jpg

Zehra Güneş ilgi odağı oldu!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler