Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Zor zamanlarında İbrahim Tatlıses'ten destek görmüş! 'İmparator tektir, gerisi yedektir'

hizmetli

Administrator
Yönetici
65d0a0b61a3d381f9acbc212.jpg

'Kime Bu İnat?', 'Sen de Gittin' ve 'Duman Oldum' gibi şarkılarla tanınan 57 yaşındaki Kuzey Makedonya asıllı söz yazarı ve şarkıcı Cansever, önceki gece bir mekana 'İmparator' lakaplı türkücü İbrahim Tatlıses'i dinlemeye geldi.

Uzun zaman sonra görüntülenen şarkıcı, gazetecilerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmeyerek; "Ben çalışıyorum, sahnelerim var. Geceleri dışarıda gezmiyorum. Devam ediyorum böyle" dedi.

65d09d261a3d381f9acbc204.jpg

İbrahim Tatlıses hakkında konuşan ünlü isim, "İbrahim ağabeyin haberi yok burada olduğumdan. Ona sürpriz yaptım bu gün. İmparator tektir, gerisi yedektir" diyerek güldü.

65d0a0bf1a3d381f9acbc214.jpg

"İBRAHİM AĞABEY BANA ÇOK DESTEK OLDU"

"Hakkım çok yendi benim zamanında. İlk albümüm çıktığı zaman İbrahim ağabey bana destek oldu çok" diyen Cansever, sözlerine şöyle devam etti:

Alıntı Metni

65d09dff1a3d381f9acbc209.jpg

"Z KUŞAĞI ŞARKILARIMI BOL BOL DİNLİYOR"

Şarkıcı, "Z kuşağı bana çok yakın bu arada. Şarkılarımı bol bol dinliyorlar, bu da beni çok mutlu ediyor. Demek ki bir şeyler bırakabilmişim onlara" diyerek, genç kesimle arasının iyi olduğunu da belirtti.

65d09e5c1a3d381f9acbc20b.jpg

Uzun zamandır yapımcılarla sıkıntılar yaşadığını dile getiren ünlü isim, aradığı yapımcıyı bulduğunu açıklayarak; "Polat Yağcı'yı buldum. Ondan daha büyük yapımcı yok şu an. En doğru insanı buldum" dedi.

İbrahim Tatlıses'ten kızı Dilan Çıtak'la ilgili şaşırtan hamle!
İbrahim Tatlıses ve Mehmet Ali Erbil'e tepki: Torunları yaşındaki kızlara bakmasınlar!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler